Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

Stavebniny

20190618_152253.jpgNabízíme kompletní sortiment stavebních materiálů. Součástí našich služeb jsou také dodávky sortimentu přímo na stavbu. Disponujeme flotilou vlastních nákladních vozidel s hydraulickou rukou, zajišťující pohodlné vyložení materiálu přímo na místo určení. Prodejny stavebnin provozujeme v Klenčí pod Čerchovem a v Praze v Radlické ulici. Naši výhodou je možnost dopravy zboží do centra Prahy, kam jako jedni z mála můžeme našimi nákladními auty zajet.

 

 

 Více o stavebninách... 


Kamionová doprava

20210601_082440.jpg

Od roku 1991 provozujeme mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu pomocí vlastní flotily 34 kamionových souprav. Nejčastější lokality, kam naše kamiony míří jsou Spolková republika Německo, Švýcarsko a Francie.

 

 

Více o kamionové dopravě...


Autoservis

Autoservis Klenčí pod Čerchovem

Komplexnost našich služeb v oboru dopravy doplňuje autoservis, který je plně vybaven na servis osobních vozů, nákladních vozů, tahačů, návěsů i zemědělských strojů. Samotný autoservis se nachází v bývalých kasárnách v Klenčí pod Čerchovem. Součástí autoservisu je také pneuservis a prodejna náhradních dílů. Máme připraveno také pohotovostní vozidlo, které je připraveno řešit akutní poruchy kamionů na cestách.

 

Více o autoservisu...


Zemní práce

Zemní práce

Kompletní zemní a výkopové práce provádíme od roku 2002. K dispozici máme veškeré potřebné vybavení, které dostačuje pro zakázky menších a středním propozic. Zemní práce dotvářejí komplexnost našich služeb v oboru stavebnictví. Pokud se chystáte stavět, tak nejen, že provedeme výkopové práce, ale samozřejmostí je také kompletní dodávka stavebnin a doporučení stavební společnosti, která má se stavbou vašeho typu zkušenosti.

 

Více o zemních pracech...


Chodská chalupa

Chodská chalupa u Domažlic

Chodská chalupa se nachází na vrchu Hrádek nad obcí Újezd, 5 km od okresního města Domažlice, pod pomníkem známé historické postavy Chodska J.S.Koziny. V roce 2009 byla Chodská chalupa kompletně zrekonstruována, aby byla následně roku 2010 nově otevřena široké veřejnosti. Vaříme zde klasickou chodskou kuchyni a přivítáme vás stylovým dřevěným interiérem.

 

Více o Chodské chalupě...