Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Bez děr to neber!

Bez děr to neber!Datum konání:
23.3.2023
Datum ukončení:
30.9.2023

Sotva nějaká jiná skladba dokáže fasádu ochránit tak efektivně a ohleduplně jako zateplovací systém Baumit open. Ten zcela přirozeným způsobem a s využitím základních fyzikálních zákonů splňuje představy o zdravém bydlení, dlouhodobé spolehlivosti a ekonomické výhodnosti. Baumit open ochrání zdivo stejně jako prodyšný plášť. Díky tomu, že umožňuje fasádě dýchat, teplo zůstává uvnitř, ale vlhkost se bezpečnou a přirozenou cestou odpařuje do okolního ovzduší. Svými vlastnostmi prodlužuje životnost stavby. Komponenty a technologie pro systém Baumit open jsou neustále testovány, vylepšovány
a doplňovány novými výrobky, které pak přinášejí další komfort a uživatelské výhody. Základní součástí těchto systémů jsou fasádní polystyrenové desky
s pravidelnou sítí otvorů, které zajišťují masivní a rychlý odvod vodních par z konstrukce. Otvory jsou navrženy tak, že nesnižují tepelněizolační vlastnosti fasádního polystyrenu a nedochází v nich k proudění vzduchu. Všechny vrstvy systému (lepidlo, tepelný izolant, stěrková hmota se síťovinou, základní nátěr a omítka) jsou navzájem sladěny tak, že spolu s konstrukcí obvodové stěny tvoří jeden harmonický a prodyšný celek. Tím výrazně snižují riziko kondenzace vodních par v konstrukci.

7 důvodů, proč je Baumit open chytrá volba!

  • Skvělé izolační vlastnosti.

  • V zimě hřeje, v létě chladí.

  • Šetří Vaše peníze.

  • Vhodný i pro starší objekty s vlhkým zdivem.

  • Vytváří zdravé klima.

  • Prodlužuje životnost stavby.

  • Umožní vám stavět rychleji.

Odborné uznání

Jako úsporný, šetrný k životnímu prostředí a nákladově optimální byl zateplovací systém Baumit open vyznamenán v mnoha zemích Evropy, např. Energy Globe Austria, Výrobek roku v České republice a další. Jedná se o výkonné a spolehlivé high-tech řešení. Poskytuje 100% jistotu, šetří pořizovací i provozní náklady a umožňuje kreativní povrchovou úpravu s použitím omítek Baumit CreativTop.

Myslete na to, že Váš domov může vydržet desítky let bez zásahu. Svým rozhodnutím můžete ovlivnit zdraví své rodiny a její pohodu v letních vedrech i v zimních mrazech. Pokud i vy patříte mezi lidi, kteří chtějí, aby se jim jejich investice vrátila, investujte do systému Baumit open. Vrátí vám to vaše peněženka i vaše domácnost.