Česky Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O firmě > Historie firmy

Historie firmy

2016 - Otevření nového Centra koupelen v Domažlicích

Dne 6.6.2016 jsme zrekonstruovali prostory v areálu bývalého Výkupu v Domažlicích a umístili do nich 17 vzorových koupelen.  

Více se dozvíte na: https://www.koupelny-hrbacek.cz/

2010 - Otevření Chodské chalupy

Po dvouleté rekonstrukci 14. srpna 2010 u příležitosti chodských slavností slavnostně znovu otevíráme restauraci Chodská chalupa.

2004 - Kupujeme chodskou chalupu

V únoru 2004 kupujeme chátrající Chodskou chalupu a začínáme s postupnou úpravou okolní přírody. V sousedství Chodské chalupy otevíráme zároveň kiosek s občerstvením.

1999 - Rozrůstáme se do Plzně, Prahy i Domažlic

Po několikatýdenních jednáních otevíráme novou spediční kancelář v Plzni, která má za úkol uspokojit rostoucí poptávku po mezinárodní kamionové dopravě. Ve stejný rok v Praze slavnostně otevíráme rozlehlou prodejnu stavebnin, která má za cíl zaplnit mezeru na trhu prodeje stavebnin v Praze. V Domažlicích pak otevíráme specializovanou prodejnu nabízející instalatérské doplňky, obklady, dlažby a sanitu.

1998 - Zakládáme společnost HRBÁČEK s.r.o.


Důsledkem vzestupu našeho podnikání zakládáme právnickou osobu HRBÁČEK s.r.o., která postupně přebírá veškeré aktivity firmy Václav Hrbáček. 

1997 - Rekonstruujeme bývalé kasárny

Po měsících tvrdé práce konečně dokončujeme rekonstrukci prostor bývalých kasáren v Klenčí pod Čerchovem. Tyto prostory nově využíváme jako dílny a servis osobních i nákladních vozů. Současně také navazujeme spolupráci s partnery a začínáme s prodejem náhradních autodílů.

1995 - Nové sídlo v Klenčí pod Čerchovem 

Centralizujeme naši činnost a všechny kanceláře přesouváme do nových prostor sídla v Klenčí pod Čerchovem. K dispozici tu nově máme téměř desítku kanceláří, prodejnu včetně velkého areálu stavebnin a dostatečně velké parkovací prostory.

1993 - Jezdíme i přes hranice

Kupujeme první kamiony a naplno tak rozbíháme mezinárodní kamionovou dopravu a spediční služby. 

1991 - Začínáme podnikat

Datuje se začátek roku 1991 a zakladatel firmy, pan Václav Hrbáček začíná se svou podnikatelskou aktivitou. V této době se zaměřujeme především na prodej stavebních materiálů a rozvoz téhož v rámci Plzeňského kraje. Okrajově se věnujeme také vnitrostátní dopravě.